Львівські шахісти розпочали боротьбу на студентському чемпіонаті світу

Команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського розпочала березневий марафон на студентському чемпіонаті світу з шахів (First Fide World University Online Chess Championships – 2021).

Про це повідомляє пресслужба університету, передає "Еспресо.Захід".

У першому виді програми турніру (бліц) взяло участь 960 студентів з понад 300 університетів 84 країн світу. Львівський університет виявився одним із найчисельніших (19 учасників), проте завоювати медалі не вдалося.

Початок турніру став справжнім випробовуванням: через серйозні проблеми на ігровій платформі TORNELO організатори змушені були зупинити турнір, а результати першого ігрового дня були анульовані. Причиною стала рекордна кількість гравців, які одночасно розпочинали свої партії і по кілька разів перезапускали годинник та партію. У зв’язку з цим сервер не впорався з кількатисячними запитами розпочати партію.

Відтак, організатори за кілька годин повністю змінили формат проведення змагання. Фінальний етап визначення переможців чемпіонату світу в індивідуальному заліку серед чоловіків та жінок відбувся 18 березня. Першість дісталася вірменам.

Представник України – студент другого курсу факультету фізичної культури і спорту, міжнародний гросмейстер Кирило Шевченко посів п’яте місце.

Зазначимо, що I студентський чемпіонат світу з онлайн-шахів під егідою ФІДЕ складається з таких 4-х подій:

Команду ЛДУФК імені Івана Боберського представляють: Любомир Волошинський, Тарас Панчишин, Тигран Григорян (випускники ф-ту ФКіС 2020 р.), Дмитро Нагорний (VІ курс ф-т ПтаЗО), Віра Сидоряк (V курс ф-т ПтаЗО), Віталій Дзюрак, Іван Рушинець, Іван Стефаник (ІV курс ф-т ФКіС), Юрій Красногор (ІV курс ф-т ПО), Зоряна Федисів (ІІІ курс ф-т ФКіС), Олег Кобасяр, Ростислав Боровець (ІІІ курс ф-т ФТЕ), Василь Медведик (ІІ курс ф-тФКіС), Володимир Медведик, Віталій Стасюк, Максим Маслієвич, Владислав Баклажков, Станіслав Лазар (І курс ф-тФКіС), а також лідер команди, переможець і дворазовий призер студентського чемпіонату Європи 2019, чемпіон та віче-чемпіон України 2020, член збірної команди України, міжнародний гросмейстер – Кирило Шевченко (ІІ курс ф-тФКіС).

Додамо, що виступ львівської команди на студентському чемпіонаті світу-2021 з шахів можна дивитись тут.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал