Спортсменки з Яворівщини стали чемпіонками України з біатлону серед дівчат

Чемпіонат України проходить на навчально-спортивній базі зимових видів спорту "Тисовець", що на Сколівщині.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОДА, передає "Еспресо.Захід".

Так, у суботу відбулися індивідуальні гонки серед дівчат.

Серед представниць середньої вікової групи на дистанції 7,5 км вихованка Львівського обласного центру олімпійської підготовки їх зимових видів спорту, що у Новояворівську, та дитячо-юнацької спортивної школи "Янатар" Олена Городна виборола титул чемпіонки України, а серед молодшої вікової групи на дистанції 6 км срібною призеркою стала ще одна представниця Львівщини Вікторія Ясенич. У старшій віковій групі на дистанції 10 км п’ятою фінішувала Оксана Климак.

Сьогодні ж, 15 березня, відбувся мас-старт.

Серед дівчат середньої вікової групи на дистанції 6 км Олена Городна виборола ІІ місце, серед молодшої вікової групи на такій же дистанції чемпіонкою стала Вікторія Ясенич. У старшій віковій групі на дистанції 7,5 км у десятку найкращих увійшла Оксана Климак, яка фінішувала дев’ятою.

Завтра, 16 березня, дівчата та юнаки позмагаються у змішаних естафетах.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал