Львівські біатлоністки вже вибороли дві медалі на чемпіонаті України

Чемпіонат стартував ще у вівторок, 9 березня, на навчально-спортивній базі зимових видів спорту "Тисовець".

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА, передає "Еспресо.Захід".

Вчора, 11 березня, на чемпіонаті уже відбулися спринтерські гонки серед дівчат. У цій гонці вихованки Львівського обласного центру олімпійської підготовки їх зимових видів спорту, що у Новоявоворівську, та дитячо-юнацької спортивної школи "Янатар" вибороли дві медалі.

"Олена Городна стала віцечемпіонкою України серед дівчат середньої вікової групи на дистанції 6 км. А Вікторія Ясенич виборола 3 місце серед молодшої вікової групи на дистанції 5 км", - зазначили у повідомленні в управлінні.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал