live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Як зорі на небі": у Львові про святих розкажуть за допомогою мультика


фото: Артвідео
Перша ластівка - про блаженну Лаврентію.

Постуляційний Центр беатифікації і канонізації святих УГКЦ підготував матеріали для створення першого мультсеріалу про блаженну Лаврентію. Реалізовують серію мультиків про новомучеників  "Як зорі на небі" у рамках проєкту "Духовне намисто" катехитична комісія разом зі студією "Артвідео", передає "Еспресо.Захід".

"Вшанування блаженних у Церкві - це не лише дозвіл на публічний літургійний культ у храмі у  день смерті святого, який є також днем народження для неба. Щоб донести інформацію про постаті святих до дітей, Церква пропонує навчання дітей у школі основ християнської етики. Однак сьогодні на дітей впливає великий медійний світ, тому ми вирішили розповісти про святих зрозумілою для дітей мовою - через мультики. Так народилася ідея про серію мультфільмів про новомучеників", - розповів "Еспресо.Захід" о. Полікарп Марцелюк, голова Постуляційного центру беатифікації УГКЦ.

Розповісти про святих недавніх днів вирішили невипадково. Кажуть творці мультика, що у прикладах життя новомучеників можна знайти чимало корисного для наслідування.

Фото: Артвідео

"Блаженна Лаврентія залишилася свідком вірності і, незважаючи на різні перешкоди, вона як сестра-монахиня, скріплена Святим Духом, несла Добру Новину в часи переслідувань і арештів. Жертвуючи своє терпіння за всіх нужденних та переслідуваних, вона як ворог народу померла в далекому Сибіру і залишилася яскравим прикладом любові до Бога та витривалості", - пояснює о. Полікарп.

У серії "Як зорі на небі" будуть історії про інших новомучеників. Мультик про блаженну Лаврентію - перший, зараз він на стадії завершення. Уже зовсім скоро його можна буде подивитися.  

На війні сестрам Лаврентії та Олімпії також бо страшно. Але вони не втікали, а допомагали людям. Ділилися з ними їжею, лікували хворих та поранених.

Перші мультики із серії "Як зорі на небі" можна переглянути тут.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати