live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Еспресо.Захід" рекомендує. Культурна програма на 23 лютого

Концерт, вистава та виставка: куди сходити у Львові завтра, 23 лютого.

Львівська опера – Концерт  "Шимановський, Лисенко, Шуман ". Музика трьох європейських романтиків: німецького композитора Роберта Шумана, поляка Кароля Шимановського та корифея українського романтизму Миколи Лисенка. Більшість своїх творів Роберт Шуман написав для фортепіано, адже сам був блискучим піаністом. Композитори Шимановський та Лисенко відіграли визначну роль для національної культури: Шимановський – для польської, Лисенко – для української. Соліст вечора – український піаніст, лауреат міжнародних конкурсів Маркіян Попіль (Україна – Бельгія). Початок о 18:30.

Театр ім. М. Заньковецької –  Вистава "Криза" режисера Ореста Огородника. "Люди, сім’ї, родини, гроші, багатство, маєтки, посмішки, цілунки, компліменти, сварки, ворожнеча, проблеми, –  акцентує режисер, – йдемо до цілі, якої не бачимо, бо вона – примарна. Минаємо тих, хто найбільше нас любить, бо ми – егоїсти. А, можливо, просто достатньо заглянути в вічі і попросити одне в одного пробачення? І сказати: "Я кохаю Тебе"! Хочемо ми цього, чи ні, біжимо за істиною, чи втікаємо від неї, врешті-решт, вона знайде нас сама…" Початок о 18:00. На Камерній сцені виставка "Гра". Сюжет розповідає про стосунки чотирьох дітей, що проявляються у їх грі, яка своєю чергою перегукується із реальним життям. Через форму дитячої гри режисерка руйнує тишу навколо незручних тем, проговорюючи проблеми сучасного виховання. Початок о 18:00.

Національний музей ім. Андрея Шептицького – останній тиждень експонування виставки "Модест Сосенко. Фрагменти: до монументального", яка представляє вибрані твори художника, архівні матеріали, світлини, підготовчі проєкти до розписів сакральних споруд, більшість із яких ніколи не було експоновано й опубліковано. Проєкт має на меті наблизити до відвідувачів цінну й водночас "крихку" ділянку національного мистецтва початку ХХ століття, якою є монументальний живопис. Водночас він покликаний показати навіть те, що не вціліло, а збереглося тільки в ескізах художника. Поспішайте сюди, хто ще не бачив!

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

 

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати