live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Робототехніка для дітей і смартфони для літніх: відомі перші учасники конкурсу соціально-культурних проєктів "Зробимо Львів кращим"-2021

За результатами першого відбору було обрано 4 учасники

У щорічному конкурсі соціально-культурних проектів від ЛМР  "Зробимо Львів кращим" після першого відбору оголосили перших чотирьох учасників. Про це написав депутат Львівської міської ради Володимир Марусяк, передає "Еспресо.Захід".

Усі чотири ГО-переможці подали проекти у сфері інформаційних технологій та інновацій. 

ГО "ІУС" планує організувати навчання з комп’ютерної грамотності для людей з інвалідністю, підвищення рівня навичок програмування і сприяння вдосконаленню комунікативних навичок людей з інвалідністю для подальшого працевлаштування.

ГО "Щаслива родина" навчатиме школярів із багатодітних сімей самостійно створювати автономних роботів і писати програми для них на курсах із робототехніки.

ГО "Суспільство і право" підвищуватиме рівень цифрової обізнаності людей поважного віку через навчання роботи на смартфоні, планшеті та в інтернеті. 

ГО "Орфос" хоче зібрати максимальну інформацію на одному сайті про послуги організацій, які працюють у соціально-благодійній сфері та у сфері розвитку, створити базу корисних речей та волонтерських послуг, послугами якої зможуть користуватись організації- партнери. 

Нагадаємо, цього року для громадських організацій додатково запровадили 5 нових напрямів – особистісний розвиток, підприємницькі ініціативи, молодіжна політика, екологія, спорт. Загалом галузевих напрямків конкурсу на 2021 рік 13: культура, туризм, освіта, соціальний захист, розвиток громадянського суспільства, інформаційні технології та інновації, поводження з відходами, охорона здоров’я, молодіжна політика, спорт, екологія, особистісний розвиток, підприємницькі ініціативи.

Мінімальний розмір гранта від Львівської міської ради становитиме 20 тис. грн, максимальний – 100 тис. грн. Рекомендований розмір гранта буде до 50 тис. грн.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські й інші організації, які мають статус неприбутковості та діяльність яких поширюється на територію  Львова, за винятком релігійних організацій, політичних партій і бюджетних установ.

Мета конкурсу – підтримка ідей громадських організацій для розвитку міста Львова та надання матеріально-фінансової підтримки для їхньої реалізації.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал 

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати