live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Заяви Матиса – це заяви ображеної людини, яка потрапила під реорганізацію", – Андрій Годик


фото: ЛОДА
У ЛОДА прокоментували звільнення керівника управління інвестицій.

Романа Матиса звільнили в рамках реорганізації структури департаменту економічної політики ще наприкінці грудня. Про це повідомив "Еспресо.Захід" перший заступник голови Львівської обласної адміністрації Андрій Годик.

"Два відділи, що раніше входили в управління, яким керував пан Матис, увійшли в структуру управління, яке займається промисловим розвитком області, для більшої комунікації між підрозділами. Там є профільний заступник директора Орест Гринів. Жодних особистих відносин із паном Матисом це звільнення точно не стосується", – каже Андрій Годик.

Тим часом у своєму коментарі "Еспресо.Захід" Роман Матис заявив, що Андрій Годик пропонував йому звільнитися ще наприкінці листопада 2020 року, але він відмовився.

Читайте також: "Законом про "інвестняню" держава визнає, що бізнес сам не дає ради з бюрократією та корупцією”, – Роман Матис

"Заяви пана Матиса мене дивують. Я розцінюю їх як заяви ображеної людини через те, що він потрапив під реорганізацію і звільнення, – каже Андрій Годик. –  У листопаді його повідомили про вивільнення. А процедура вивільнення працівників, які перебувають на державній службі, передбачає повідомлення не менш ніж за місяць. Щодо інших працівників управління, то ніхто нікого не звільняв. Відділи працюють, функцію свою виконують і в частині залучення потенційних інвестицій до Львівщини, і в частині їхнього супроводу. Вони просто перебувають під керівництвом іншої особи в межах більшого структурного підрозділу, більшого управління. І не більше".

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про звільнення керівника управління інвестицій Романа Матиса. А керівники двох відділів управління інвестицій заявили, що самі готові написати заяви на звільнення через усунення з посади їхнього очільника.

Фото надав Роман Матис

Роман Матис надав для "Еспресо.Захід" світлину своєї трудової книжки, де дійсно зазначено, що його звільнено 31 грудня 2020 року. Вочевидь, через затяжний період свят у пресслужбі ЛОДА досі про це не інформували.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтеся на наш Telegram-канал.

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати