live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Валерій Денисенко переносить у місце для марень і кохання


фото: Львівська філармонія
У Львівської філармонії – виставка живопису відомого науковця.

Глибинним сенсом "Я дихаю! Я живу! Я радію!" означили присутні сенс виставки живопису "Реальність ілюзії Валерія Денисенка", що відкрилася 20 листопада у фойє Львівської національної філармонії ім. М. Скорика. А річ у тому, що доктора наук, завідувача кафедри історії та історії політичної науки ЛНУ ім. Івана Франка, що здобув собі ще й славу письменника та митця – Валерія Денисенка – минулої осені після важкої хвороби не стало, інформує "Еспресо.Захід".

"Як художник та митець Валерій Денисенко неначе компенсував розповсюджені в сучасній культурі уявлення про безсилля наукового розуму перед пізнанням світу, – йдеться в анотації до події. – Його живопис концептуальний: крізь театральне, часто колажне, що руйнує граматику бачення "тут і зараз", просвічується порядок ідеї, а тому сприйняття не завершується на естетичній стадії (подобається – не подобається, прекрасне – потворне). Оформлення фінального враження включає етап співвіднесення з собою, зі своїми світоглядними, естетичними переживаннями. Споглядальне та чуттєве перетворювати на видиме – таким талантом художника володів Валерій Денисенко. Його живопис – це простір і час для нездійсненного, місце для марень та кохання, мить напівпритомного дотику до того, що неможливо побачити очима"…

На відкритті експозиції, що стало підставою ще раз гарним словом згадати про світлу людину, виступили друзі та колеги художника.

Виставка триватиме до 5 січня.

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал

новини партнерів

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

27 листопада, 2020 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати