live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фільм закарпатського режисера про горіх представили на двох кінофестивалях


фото: wiz-art.ua
Нова стрічка В'ячеслава Бігуна Fatalis – про життя й долю горіха як символу мудрості.

Про це повідомляє Zakarpattya.net, передає "Еспресо.Захід".

Фільм, який представляє кінообраз дерева, представили глядачу відразу два кінофестивалі на початку вересня – Міжнародний кінофестиваль «Небачене кіно» в Естонії та Львівський міжнародний фестиваль Wiz-Art, який обрав стрічку як фільм-відкриття.

«Fatalis (з латинської "доленосний") – спроба кінообразу дерева, дуже дорогого для мене, адже цей горіх росте біля будинку моїх Батьків, де я виріс. Фільм присвячено Батькові, він посадив його, коли почав будувати будинок. Більшість кадрів зроблено з вікна моєї кімнати, зверненої до дерева. Це – одна з моїх перших стрічок не про людину, але про дуже живу істоту. Дерева живуть довше за людей (деякі – кілька тисяч років, горіх – три-п’ять сотень), спостерігаючи за нами, як ми приходимо і покидаємо цей світ. Ця кіноновела, створена з 19 годин відзнятого матеріалу, сподіваюся, дасть глядачу уяву про цикл життя цього дерева мудрості. Фільм дещо експериментальний, можливо на глядача чекає сюрприз, адже уявив собі, що дерева теж мають сни та мрії», – зазначив автор, представляючи фільм онлайн на кінофестивалі.

  • Нагадаємо, Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art триває від 7 до 13 вересня. Фільми демонструють офлайн у Львові та в онлайн-кінотеатрі "Wiz-Art Film Festival Online". До програм конкурсу куратори фестивалю відібрали 30 фільмів, 12 з них – на Національний конкурс, ще 18 – у Міжнародній конкурсній програмі.

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати