live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Львівський ІТ Кластер та USAID запускають маркетплейс для ІТ-компаній


фото: Львівський ІТ Кластер
Львівський ІТ Кластер оголосив по запуск нової ініціативи Lviv Tech Marketplace, яка має на меті промоцію ІТ-індустрії регіону та допомогу малим та середнім ІТ-компаніям з виходом на глобальні ринки.

Про це йдеться на сайті кластеру, передає "Еспресо.Захід".

Нова ініціатива кластеру Lviv Tech Marketplace, за підтримки Програми USAID  "Конкурентоспроможна економіка України ",  матиме вигляд платформи з  найбільш актуальною інформацією про ІТ-компанії Львова та регіону. Вона допомагатиме львівським та українським ІТ-компаніям виводити на ринок їхні сервіси, просувати себе на міжнародному ринку, незалежно конкурувати та презентувати свої сервіси потенційним клієнтам через профайл на платформі.

Метою проекту є промоція Львова та західного регіону через одну із його сильних сторін – потужну та зростаючу місцеву ІТ-індустрію.

"Lviv Tech Marketplace – ініціатива, яка має познайомити світ із успішним Львовом: розвиненою індустрією технологій, неймовірними розробками та інноваціями, висококваліфікованими та талановитими ІТ-спеціалістами, швидко зростаючим людським потенціалом. А з іншого боку також допомогти як малим і середнім, так і великим компаніям. Згідно з дослідженням IT Research 4.0 – станом на 2019 рік у Львові діяло 461 ІТ-компанії, 54,3% з яких – малі та середні за розміром," – каже Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Ініціативу розпочнуть із створення функціональної платформи. Львівський ІТ Кластер спільно з Програмою USAID  "Конкурентоспроможна економіка України " планують оголошення тендеру на розробку платформи ініціативи на початку вересня.

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

27 лютого, 2021 субота

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати