live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Від позиції Львова залежить цілісність України", - Петро Порошенко у Львові

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" нині перебуває з візитом на Львівщині. Тисячі людей прийшли підтримати свого лідера.

Про це повідомляє "Еспресо.Захід"

"Міська влада займається підлабузництвом і намагається притягнути до себе захист некомпетентної "зеленої" влади з Києва, - наголосив під час виступу Петро Порошенко. - Ця влада представляє точно не позицію львів’ян. Коли навіть з Дніпра голос міського голови Бориса Філатова каже правду щодо дій "зеленої" влади, львівській владі як пороблено.  Вибори міського голови — це абсолютно не місцеві вибори, як нам може здатися спочатку. Бо саме від позиції Львова залежить цілісність України, саме від позиції львів’ян залежить відсіч федералізації. Це доводить історія і багато інших реформ, розвитку України, починаючи з реформи децентралізації, яка була запропонована і реалізована моєю командою. Місцеві вибори у Львівській області і у Львові — не лише про каналізацію, ліфти чи освітлення і навіть не про сміття. Міські вибори у Львові і Львівщині — це про Україну, про її народ, честь і славу. Лідер Львова має представляти єдину українську політичну силу".

Нагадаємо, нині Львівщину відвідав п’ятий президент України Петро Порошенко. Тисячі людей зібралися на центральній площі міста в його підтримку. Разом із Порошенком виступали й низка інших народних депутатів України. Зокрема присутні були Андрій Парубій, Микола Княжицький, Михайло Бондар, Софія Федина та Микола Величкович.

Новиною дня стало представлення кандидата на міського голову від партії "Європейська солідарність". Ним став народний депутат України Олег Синютка.

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

2 березня, 2021 вівторок

1 березня, 2021 понеділок

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати