live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нафтогаз заявив про можливий зрив старту опалювального сезону

За даними НАК "Нафтогаз", вчасний старт опалювального сезону в низці українських міст перебуває під загрозою через борги 98 підприємств-виробників тепла.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на пресслужбу НАК "Нафтогаз України".

"Вчасний старт опалювального сезону в низці українських міст під загрозою через борги 98 виробників тепла. Такими є дані НАК «Нафтогаз України» про підприємства, які не виконують вимоги законодавства щодо мінімального рівня розрахунків для отримання газу в межах спецобов’язків (ПСО)", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що Нафтогаз завчасно публікує перелік критичних боржників, щоб мешканці кожної області могли перевірити, чи входить місцеве підприємство до їх числа.

У компанії підкреслили, що, аби убезпечити своїх клієнтів та успішно увійти в опалювальний сезон, виробники тепла мають підписати договір з Нафтогазом, а також виконати одну з умов: дотримуватися рівня розрахунків не нижче 90% з урахуванням непрофінансованих пільг і субсидій та без урахування штрафних санкцій; укласти з Нафтогазом договір про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ, або погодити з Нафтогазом та виконавчим органом місцевої ради графік погашення заборгованості до 2021 року, його дотримання та сплату поточних платежів.

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати