live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До МЗС запросять посла Угорщини в Україні через його заяви в Ужгороді

У Міністерстві закордонних справ назвали неприпустимими висловлювання консула Генконсульства Угорщини в Ужгороді Ласло Куті на урочистостях 3 вересня з нагоди відкриття школи в Ужгороді.

Про це йдеться в коментарі МЗС України, – передає "Еспресо.Захід".

"МЗС України з подивом сприйняло заяви щодо заборони на в'їзд Державному секретареві Канцелярії Прем'єр-міністра Угорщини Яношу Потапі", – йдеться в коментарі.

У МЗС наголосили, що "неможливість в'їзду пов'язана із запровадженими урядом України обмеженнями на в'їзд іноземців у контексті протидії пандемії коронавірусу, що добре відомо угорській стороні і не носить політичного характеру".

"У цьому контексті вважаємо неприпустимими висловлювання консула Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ласло Куті на урочистостях 3 вересня з нагоди відкриття відремонтованої середньої школи № 10 ім. Габора Дойки в м. Ужгород. Така риторика дипломата свідчить про неповагу до законів країни перебування і свідомо вводить в оману громадськість, не сприяючи нормалізації українсько-угорських відносин. Ми очікуємо, що будуть зроблені відповідні висновки. Ми з розумінням ставимося до запроваджених Угорщиною обмежень у контексті протидії пандемії коронавірусу і очікуємо на таку саму повагу з угорського боку до рішень уряду України", – додали в МЗС України.

Відтак у міністерстві зазначили, що до МЗС буде запрошено посла Угорщини в Україні.

  • Як нагадує "Еспресо", через те, що угорська делегація не змогла прибути на відкриття школи в Ужгороді, консул Ласло Куті під час урочистостей заявив: "Ми чекали на гостей з Угорщини на цю подію, але на жаль, у кількох сотнях кілометрів звідси хтось вирішив, що приїзд угорської урядової делегації є найбільшою загрозою епідеміологічній ситуації. Через це делегація не прибула до Ужгорода".

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати