live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Раду знову вносять законопроєкт для послаблення вжитку української мови, - Княжицький


фото: Fb Миколи Княжицького
На розгляд Верховної Ради вносять черговий законопроєкт, який покликаний послабити вжиток української мови в освіті на користь російської.

Про це написав народний депутат від "ЄС" Микола Княжицький у Facebook, передає Еспресо.TV.

"Цього тижня у зал Верховної Ради виносять черговий проєкт, який покликаний послабити вжиток української мови в освіті на користь російської. І це зрозуміло, оскільки саме Володимир Путін назвав російську мову "м'якою силою Росії". І тому в Росії протилежні процеси", - заявив депутат.

Він описав історію з професором філології з Росії, якого звільнили за пост у соцмережі.

"Гусейнов поставив питання: "Чому деяким росіянам здається, що росіянам в Україні не під силу вивчити до своєї російської ще й українську". І сам відповів на нього: "Тому що, приїхавши, наприклад, у Берлін, ці розумні люди не дивуються, побачивши в тамтешніх кіосках газети не тільки німецькою, а й російською і турецькою, сербською та французькою, грецькою і польською, англійською та італійською. А в Москві, з сотнями тисяч українців і татар, киргизів і узбеків, китайців і німців, неможливо вдень з вогнем знайти нічого іншими мовами, крім тої вбогої клоачної російської, якою зараз говорить і пише ця країна", - цитує Княжицький. 

Він зауважив, що цей пост обговорювала вся Росія і це обговорення завершилося звільненням професора. 

"Якби українська влада захищала українську мову в нас і у світі хоча б на соту долю від того, як це роблять поляки, росіяни чи французи, наша країна жила б давно захищеною і від внутрішніх суперечок, і від зовнішньої агресії", - підсумував Княжицький.

 

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

2 березня, 2021 вівторок

1 березня, 2021 понеділок

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати