live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Білорусі відповіли на заяву України про "паузу" у відносинах двох держав

У відомстві вважають, що наслідки призупинення контактів лежать на Україні

Відповідне повідомлення опубліковано на сайті МЗС Білорусі, передає "Еспресо.Захід".

В повідомленні зазначено, що в МЗС уважно ознайомилися з коментарями українських урядовців стосовно білоруської тематики.

"Повністю розділяємо тезу про неприпустимість будь-якого втручання у внутрішні справи Білорусі. Цей постулат непорушний для нас. Водночас оцінки взаємодії Білорусі зі своїми союзниками та партнерами по інтеграційним об'єднанням, настійні заклики до проведення нових президентських виборів розцінюємо саме як спробу втручання у внутрішні справи", – написали у відомстві.

Що стосується відносин між країнами, то в Білорусі не планують припиняти контакт з Україною.

"Це конкретний збиток для тісних багатогранних відносин двох сусідніх держав. Відповідальність за можливі наслідки цього кроку лежить повністю на українській стороні, а також, як ми бачимо, на її старших зовнішньополітичних партнерах. Зі свого боку, готові до продовження співпраці на всіх рівнях і в тому обсязі, до якого готова Україна і її дружній і братній нам народ", – резюмували в МЗС Білорусі.

Нагадаємо, раніше Україна поставила на паузу всі контакти з Білоруссю на дипломатичному рівні. Очільник МЗС України Дмитро Кулеба повідомляв, що Україна приєдналася до заяви Євросоюзу щодо ситуації в Білорусі. Про відновлення контактів між двома країнами мовитиметься, коли Україна буде певна, що не зазнає репутаційних втрат.

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

23 лютого, 2021 вівторок

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати