live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

COVID – 19 у Львівській міській раді: хворих у мерії не рахують


фото: Львівська міська рада
Про спалах хвороби запевняють місцеві депутати. Натомість міські чиновники точної цифри не кажуть, підтверджують лише коронавірусну інфекцію в одного з заступників міського голови Львова Андрія Садового.

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Один з перших, хто почав говорити про проблему, депутат Львівської міської ради Петро Адамик. За його словами, хворі є у секретаріаті ради, інфраструктурних підрозділах та керівництві освіти. Інфекція добралася і до заступників міського голови.

"Реально доборолися до того, що чимало найвищого керівництва  міста нині на самоізоляції і лікується вдома, - зазначив у коментарі журналістці "Еспресо.Захід" Петро Адамик. -  Зрозуміло, що інформації в апараті не підтвердять, адже це покаже їхню безпорадність. Хоча я їм бажаю швидкого одужання. Чиновники себе не бережуть, але  контактують з людьми та підлеглими. Масштабів цієї історії ми наразі не розуміємо. В серці Львова, в адміністративній будівлі, де людям надають послуги, не можуть навести лад".

В розмові Петро Адамик додає, що дезінфікують приміщення теж не належно і на цьому неодноразово наголошували керівники фракції на нарадах з мером.

"Я бачу нині великий інтерес Андрія Івановича до трансплантології, купівлі швидких в лізинг, а за COVID, певно думає, що хвороба пройде сама по собі",- підсумував Петро Адамик.

У мерії рахувати хворих поки не беруться. Кажуть, природно, що через велику кількість контактів може бути зараження. Протягом усього періоду пандемії були працівники, котрі вже перехворіли, а в когось лише нещодавно діагноз підтвердили.

"Це живий процес. Чиновники комунікують з великою кількістю людей так само, як і в приватних компаніях чи у сфері послуг. Тому природно, що хтось з них хворіє, - зазначив у коментарі "Еспресо.Захід" заступник мера міста Андрій Москаленко. — Якщо з тисячі працівників захворіє 10 чи 15 — це не впливає на управління містом. Як бачимо підозрілі ознаки, скеровуємо хворого на тест і самоізоляцію. Перевіряємо, з ким спілкувався і дезінфікуємо приміщення".

Нагадаємо, раніше народні депутати України Микола Княжицький та Олег Синютка звернулися до очільника МОЗ та ЛОДА щодо ситуації зі спалахом коронавірусу у Львівській міській раді.

новини партнерів

3 березня, 2021 середа

3 березня, 2021 середа

2 березня, 2021 вівторок

1 березня, 2021 понеділок

28 лютого, 2021 неділя

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати