live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Юрій БРИЛИНСЬКИЙ: "Я не хочу, щоб для влади Україна була, як "пшениця й порося"


фото: facebook.com/pg/Юрій-Брилинський
Для мене Україна – це щось велике, задля чого я живу. Я хотів би, щоб так само було і для кожного українця

Про це в ексклюзивному коментарі з нагоди Дня Незалежності для "Еспресо.Захід" розповів народний артист України, актор Національного академічного театру ім. Марії Заньковецької Юрій Брилинський.

"Незалежність – це те, про що я мріяв ще з дитячих років. Я виріс у дуже патріотичній сім’ї, де боротьба за Незалежність не була просто словами. Мій дід та його брат служили в УГА, татову сестру розстріляли у Чортківській тюрмі, двоюрідна сестра мого батька Люба Гайовська-Рута (референт пропаганди Львівського Крайового проводу ОУН, письменниця, журналістка. – Ред.) загинула 1954 року.

Україна – це моє життя, це моє все. У Миколи Вінграновського є такі слова: "в цьому імені ви днюєте й ночуєте і для вас воно пшениця, порося…". Отак Україну сприймають наші керманичі і депутати: для них Україна – це пшениця й порося. Для мене ні, для мене Україна – це щось велике, задля чого я живу. Я хотів би, щоб так само було і для кожного українця.

Хотів би, щоб Україну об’єднували, а не розділяли, як це роблять постійно. Особливо в медіа, які можуть зробити що завгодно: можуть почати війну, а можуть її закінчити, можуть почати революцію і завершити, можуть вибрати президентом кого завгодно. І тепер медіа переважно в руках ворогів України, які навіть не приховують цього. Й вони свідомо розділяють країну, бо це вигідно тим, хто за це їм платить", – зазначив відомий актор.

Нагадаємо, 24 серпня, у День Незалежності на "Еспресо" триває проєкт "Україна – це ми! ", метою якого є допомогти українцям краще пізнати самих себе. В рамках телемарафону йтиметься про українців, про ті риси, явища, людей та події, які можна назвати об’єднавчими.

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

23 лютого, 2021 вівторок

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати