live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Три львівські приватні виші увійшли у п’ятірку найкращих в Україні. Лідирує УКУ

Також третє місце присудили Львівському торговельно-економічному університету, а п'яте – Львівському медичному інституту

Консолідований рейтинг кращих приватних вищих навчальних закладів України 2020 року склав інформаційний ресурс "Освіта.ua", повідомляє "Еспресо. Захід".

Загалом п’ятірка лідерів виглядає так:

  1. УКУ (Львів)
  2. Університет ім. А. Нобеля (Дніпро)
  3. ЛТЕУ (Львів)
  4. Полтавський університет економіки і торгівлі (Полтава)
  5. ЛМУ (Львів)

Відзначимо, що при складанні цього рейтингу використовувалися показники інших подібних досліджень. А саме:

"ТОП-200 Україна" — базовим принципом ранжування університетів у рейтингу є забезпечення повної відкритості, прозорості і незалежності ранжування університетів. Для укладання рейтингу використовувалися відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ.

Рейтинг "Scopus" — результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Рейтинг "Бал ЗНО на контракт" — рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати