live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У львівській академії сухопутних військ 70 випускників вишів стали офіцерами ЗСУ


фото: Facebook Павла Ткачука
Військову спеціальність і звання молодшого лейтенанта вони здобули за 12 місяців інтенсивного навчання

Про це на своїй Фейсбук сторінці написав начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук, інформує "Еспресо. Захід".

Сьогодні, 20 серпня, 70 випускників Курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня отримали первинні офіцерські звання "молодший лейтенант" та сертифікати про здобуття кваліфікації "офіцер військового управління тактичного рівня".

Фото: Facebook Павла Ткачука

"Рік тому вони вступили на навчання до Національної академії сухопутних військ вже зі значним багажем знань, отриманих під час навчання у цивільних вишах. Всі вони вже мають значний життєвий досвід, стійкі патріотичні переконання та погляди. Чимало сьогоднішніх випускників вже загартовані у горнилі бойових дій на сході України.

Тож, нашою головною метою було у досить стислі терміни – 12 місяців – зробити з цих свідомих патріотів ще й підготовлених офіцерів-лідерів, командирів, які у майбутньому поведуть за собою десятки, сотні, а в перспективі і тисячі, захисників України. Ми повинні були виховати військових професіоналів, що здатні забезпечити захист нашої держави, мир та спокій українського народу", - відзначив генерал-лейтенант.

Фото: Facebook Павла Ткачука

Підсумовуючи цей рік навчання, начальник академії наголосив, що вчорашні юристи, менеджери, філологи, представники інших цивільних професій стали повноцінними офіцерами Вітчизняного війська.

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

2 березня, 2021 вівторок

1 березня, 2021 понеділок

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати