live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ВООЗ попередила про нову фазу коронавірусу


фото: Reuters
У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що світ вступив у нову фазу пандемії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, адже нова хвиля COVID-19 пов'язана з людьми від 20 до 40 років, багато з яких не знали, що інфіковані коронавірусом

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Reuters.

Як зазначив регіональний директор ВООЗ по країнах Західної частини Тихого океану Такеші Касаї, цього місяця частка молодих людей серед інфікованих у всьому світі зросла, що ставить під ризик вразливі верстви населення, включаючи літніх і хворих людей у густонаселених районах зі слабким медичним обслуговуванням.

"Епідемія змінюється. Люди у віці від 20 до 30 і 40 років все частіше стають рушійною силою поширення. Багато хто навіть не підозрює, що інфікований. Це збільшує ризик перетікання на найбільш незахищених. Те, що ми спостерігаємо, – це не просто відродження (епідемії COVID-19 – ред.). Ми вважаємо, що це сигнал про те, що ми вступили в нову фазу пандемії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні", – наголосив Касаї.

Він також зазначив, що країни можуть ефективніше зменшити руйнівні наслідки для життя та економіки, поєднуючи раннє виявлення і реагування для боротьби з інфекціями.

За словами Касаї, незважаючи на наявність мутацій, ВООЗ все ще вважала вірус "відносно стабільним".

новини партнерів

3 березня, 2021 середа

3 березня, 2021 середа

2 березня, 2021 вівторок

1 березня, 2021 понеділок

28 лютого, 2021 неділя

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати