live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві на Майдані проходить мітинг підтримки протестів у Білорусі


фото: Нестор Воля/Facebook
12 серпня на Майдані Незалежності в Києві зібрався мітинг в підтримку протестів у Білорусі. Протестувальники вимагають від влади не визнавати вибори в країні-сусідці

Організатором мітингу в підтримку білоруського протесту на Майдані Незалежності виступила партія "Демократична Сокира", передає Еспресо.TV.

За словами протестувальників, вони усвідомлюють необхідність підтримки демократичних поривань білорусів та зібрались, щоб нагадати владі про недопустимість визнання виборів у сусідній країні.

"Вони (білоруси, - Ред) не потребують наших порад. Їм потрібна наша підтримка! " - відзначив співзасновник партії "Демократична Сокира" Віктор Трегубов.

На акцію під Стелу прийшли також представники білоруської еміграції.

"Ми не маємо права втручатися у внутрішні справи іншої держави. Разом з цим, ми знаємо, як це — коли тебе вбивають, а поруч намагаються зробити вигляд, що нічого не відбувається. Ми можемо і маємо показати білорусам, що бачимо, і що нам не все одно. Що ми підтримуємо не тих чи інших їхніх політиків. Що ми підтримуємо їх, їхню рішучість, їхнє прагнення до свободи", - відзначили організатори з "Демократичної Сокири".

"Ми можемо також підказати нашому МЗС та голові нашої держави, що те, що відбулося в Білорусі - точно не вибори. І точно не слід вітати з ними нікого. Хотілося б бути впевненими, що там і так в курсі, але, на жаль, не виходить — окремі персонажі в "Слузі народу" вже вітають "переможця" особисто", - підкреслили в партії.

"Я тут, щоб підтримати наших справжніх братів, які боряться за свободу", - розповів активіст з Подолу Павло Калюк.

Фото - Богдана Долинська, Катерина Ейхман та Роман Кулик:

 

Відео - трансляція "Демократичної Сокири" у Facebook:

  • Відзначимо, 10 серпня в Києві під будівлею посольства Білорусі в Україні за адресою Михайла Коцюбинського, 3 активісти провели акцію солідарності з білорусами
  • Під час акції поліція затримала 6 людей, серед них - експолітв'язня Кремля Олександра Кольченка

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

5 березня, 2021 п'ятниця

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

2 березня, 2021 вівторок

1 березня, 2021 понеділок

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати