ПСЖ переміг "Аталанту" і вийшов у півфінал ЛЧ

У чвертьфіналі Ліги чемпіонів італійська "Аталанта" програла французькому ПСЖ з рахунком 1:2

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Перший гол у матчі забив хорватський півзахисник Маріо Пашаліч, який відзначився на 27-й хвилині після передачі Дувана Сапати. Зрівняти парижанам вдалось лише на 90-й хвилині, забив Маркіньйос.

Переможний гол у матчі на рахунку Еріка Максіма Чупо-Мотінга, камерунець відзначився на 93-й хвилині матчу.

Українець Руслан Малиновський з'явився на футбольному полі на 59-й хвилині, хавбек замінив Алехандро Гомеса.

У півфіналі ПСЖ зустрінеться з переможцем пари "Лейпциг" - "Атлетико", які зіграють завтра, 13 серпня. Початок о 22:00.