Невидима корова або сто тисяч зірок. 9 сайтів, які можна відвідати, коли вам нудно

Поєднання локдауну й холодної погоди не залишає багато варіантів для активного відпочинку на вихідних, а вікенд удома може вийти дещо нудним. Коли вкладка з серіалом погано завантажується або вода в каструлі все ніяк не закипить, треба мати у запасі хоча б кілька цікавих розваг, що допоможуть убити час.

Саме для таких випадків "Еспресо.Захід" створив підбірку цікавих сайтів із захопливими, невигадливими розвагами.

Малюйте швидко разом з Google

Сайт дає завдання створити за допомогою мишки якийсь маленький малюнок. Гравця просять за 20 секунд намалювати, наприклад, тваринку або якийсь предмет. Спробуйте за настільки короткий термін створити силует ведмедя, зайця або ж намалювати щось схоже на вітряк чи парашут. Алгоритм жіночим голосом має відгадати те, що ви намалювали.

Одна гра складається з 6 завдань й забирає всього одну хвилину. До слова, змінити мову гри можна у правому нижньому кутку.

Безкорисний сайт

Це посилання, що веде всього на одну сторінку, де написано "Заберіть мене на інший безкорисний сайт". Коли користувач натискає на слово "Будь ласка", його переносять на іншу вкладку. Кожного разу гостю попадається інше посилання й абсолютно всі сайти не мають жодного сенсу.

До прикладу, одного разу ви потрапите на сторінку, де сидить загорнутий в ковдру мопс, а наступного разу вас направлять на сайт з анімацією хот-догів, що літають на блакитному тлі. Безкорисно? Однозначно. Зате цікаво, куди потрапиш наступного разу.

100 000 зірок

Це сайт з візуалізацією, що показує відвідувачу понад сто тисяч зірок. Усе починається з Сонця, а завершується далекою галактикою. Гість може сам наближати чи віддаляти об’єкти, які хоче детальніше роздивитися. А якщо натиснете на кнопку у лівому верхньому кутку екрану, вам проведуть екскурсію космосом.

Знайдіть невидиму корову

Усім добре знайома гра "гаряче-холодно" знайшла нову інтерпретацію саме на цьому сайті. Гість за допомогою мишки має відшукати невидиму корову. Все, що може бачити гравець, це біле тло екрану. Але тваринку можна легко віднайти завдяки звукам, адже під час гри безперервно лунає слово "корова". Чоловічий голос вимовляє це слово голосніше або тихіше, швидше або повільніше, залежно від того настільки близько гравець підібрався до невидимої корови.

Читайте також: Не надто лячні, та все ж цікаві: детективні серіали, які варто переглянути на вихідних.

Шовкові візерунки

Натискаєте на опцію "Намалювати щось" і можете створювати які завгодно малюнки шовком. У лівому верхньому кутку екрана можна змінювати кольори й вмикати чи вимикати симетричність. До слова, набагато цікавіше малювати з ввімкненою опцією симетричності, бо так усе намальоване буде дублюватися на іншій стороні екрана, створюючи вигадливі візерунки.

Зміни вікно

Сайт, за задумом схожий на Безкорисну сторінку, проте ще цікавіший. Користувачеві одразу ж показують краєвид з чийогось вікна. Багатоповерхівки мегаполісу чи заднє подвір’я приватного будинку – ніколи не відомо, що попадеться. До речі, йдеться не про звичайне зображення, а відео, яке зняли реальні жителі того чи іншого помешкання.

Тож сайт має ще й медитативну функцію, адже колихання дерев від вітру чи розмірений стукіт дощу об шибку вікна мають заспокійливий ефект. Аби змінити краєвид за вікном достатньо натиснути на клавішу "Відкрити нове вікно десь у світі". А куди саме в гості ви потрапили, написано у правому верхньому кутку екрана.

Patatap

Захопливий сервіс, на якому можна створити власний саундтрек разом з візуалізацією до нього. Як тільки-но гість завітає на сайт, одразу його зустрічає сіре тло, проте варто натиснути будь-яку клавішу і розпочнеться захопливе дійство. Кожна клавіша відповідає за певний звуковий і анімаційний ефект. Так, за допомогою клавіатури можна легко творити власну музику.

Blob Opera

Цей сервіс – експеримент від Google, в якому можна створити власну оперу за участі анімаційних різноколірних створінь. У розпорядженні гравця чотири голоси – бас, тенор, меццо-сопрано, сопрано. За допомогою чотирьох створінь з різними співочими голосами гравець пише власний музичний твір.

Читайте також: Фільми про осінь: що подивитися, закутавшись у теплу ковдру.

Аби змусити створінь співати разом чи окремо, вище чи нижче, потрібно проводити мишкою по наданих щаблях. Також можна записати свою оперу, натиснувши на червону кнопку "Запис" у нижньому правому кутку екрана.

Рідкий малюнок

На цьому сайті легко відчуєш себе художником, адже тут можна створювати малюнки рідкими фарбами на білому полотні. Для зручності також наявні опції зміни налаштування пензлика, кольору та навіть густини фарби.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.