Не той Заліско. Львівського співака захейтили через "голодну тусу"

Скандальна "голодна" вечірка, яку з нагоди дня народження у Львівському будинку вчених у день вшанування пам'яті загиблих внаслідок Голодомору 1932-1933 організував блогер із Чернівців Олександр Заліско, несподівано вилилася у зливу необґрунтованих нападок на адресу його львівського однофамільця, заслуженого артиста України, популярного естрадного виконавця Андрія Заліска. 

На голову співака, який випустив 10 музичних  альбомів (окремі з них перевидані за кордоном) і лише в мережі Facebook має 200 тисяч підписників, посипалися прокльони, погрози і звинувачення. Про це Андрій Заліско розповів у коментарі "Еспресо.Захід".

Як каже Андрій Заліско, не вчитавшись у новину, люди почали масово йому писати, мовляв, вони дуже любили його пісні, а він виявився "таким гівнюком", тож тепер нехай його у його снах завжди  відвідують душі померлих і хай він усе життя голодує, інші не менш неприємні речі. 

"Я був вражений не тільки фактом вечірки, а й тим, як легко люди змінюють любов на ненависть і скільки негативу та злості може бути в людських душах, – каже  Андрій Заліско. – Звичайно, чернівецький блогер зробив неправильно і реагував одразу не так, як мав би. Але й ті, хто віддавав йому в оренду зал, мали б сказати йому, на який саме день для історії України припадає ця оренда".

Цікаво, що співак Андрій Заліско знав блогера Олександра Заліска ще до цього скандалу. Вони не бачилися в реальному житті, але ініціативу зустрітися й познайомитися як людям з однаковим прізвищем чернівецький блогер Андрієві Заліску висловлював, і співак не мав нічого проти. Тим паче, що Олександр ставив до себе на сторінку Андрієві пісні й писав, що шанувальниками Заліскової "Ріки життя", зокрема, є його батьки. 

"Звичайно, за кожну провину є своя покута, – каже співак. – Олександр уже покараний – з ним розірвали угоди найбільші національні бренди. – Але мене у цій ситуації хвилює ще й інше – неконтрольоване звучання на таких ось заходах, та й загалом з багатьох гучномовців кафе та ресторанів (навіть у Львові)  російських виконавців. Як це може бути, коли в нас війна, де Росія – агресор? Але є… Зрештою, мене вразило – вперше за 25 років творчої кар'єри – наскільки злою може бути людина. Вважаю, в будь-якому випадку треба бути добрішими навіть до тих, хто оступився. Ось цієї доброти один до одного, любові щиро й собі, і всім зичу".

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.