Еспресо. Захід

На Львівщині студентські капелани запрошують молодь у табір "Деокупація свідомості"

21 липня, 2023 п'ятниця
20:13

З 17 до 22 серпня у смт. Славсько пройде надзвичайний табір для студентів під назвою "Деокупація свідомості". Через семінари, живі дискусії, розмови з однодумцями та обмін досвідом учасники здобудуть незамінні інструменти для досягнення умиротворення. А на додачу до цього, зможуть добре відпочити та насолодитися красою гір. Також до табору будуть залучені студенти-ВПО у співпраці з благодійним фондом HOPE.UA

Зміст

Про це повідомляє "Еспресо.Захід" .

Духівник табору о. Віталій Караман розповів, що на молодь чекають різноманітні веселі ігри, робота в командах, ватра, сходження на гору, медитації, а, крім цього, обговорення тем громадської самосвідомості, цінностей, фундаменту, на якому молодь творитиме майбутнє України.

"Під час табору ми працюватимемо над темами, які стосуються громадянської самосвідомості та цінностей кожного українця, пізнаватимемо нашу країну глибше. Щодня матимемо спільну молитву за перемогу та справедливий мир в Україні, а також медитації – ігнатіанський спосіб молитви на основі Святого Письма, який акцентує увагу на спогляданні біблійних подій, образів та діалогу з Христом. Разом ми зробимо перший крок у напрямку «Нової України» і нашої перемоги у війні. Адже захоплення території – це вже наступні кроки після багаторічної систематичної окупації свідомості людей. Тому будемо говорити про фундамент українців, наші болі, цінності, щоб майбутнє країни було співзвучним з майбутнім нашої молоді", — каже студентський капелан о. Віталій Караман.

 

Головну ідею табору священник пояснює тим, що до 2014-го року росія послідовно та систематично здійснювала інтервенцію в українське телебачення, кіно, політику, історію, книги, музику, тому війна почалася ще задовго до свого початку – в умах і серцях українців.

"Сьогодні сотні тисяч українців чинять опір російській злочинній військовій агресії із зброєю в руках. Однак, якщо ми із таким же ж завзяттям та рішучістю не захищатимемо нашу свідомість від поневолення російською злочинною брехливою ідеологією, то перемога над ворогом не принесе довгоочікуваного миру і свободи.  Позаяк деокупація території без звільнення свідомості від ворожої пропаганди не матиме сенсу. Тому архиважливо паралельно зі звільненням української території звільняти від російської окупації наші серця, уми та душі",  — зауважує о. Віталій.

 

Організатори переконують, що табір стане важливим кроком і особистим внеском кожного з нас задля Перемоги, тому щиро запрошують активну і небайдужу молодь приєднуватися і зголошуватись!

Загальна інформація про студентський табір:

  • Час і місце: 17-22 серпня 2023, смт Славсько.
  • Вік учасників: 18-30 років.
  • Вартість: 4500 грн (добирання самостійне).
  • Реєстрація і передоплата обов'язкові!
  • Щодо передоплати і деталей звертайтеся до брата Романа Медведя, 0683766037.
  • РЕеєстрація за qr-кодом на афіші або за посиланням.
  • Для комунікації будьте зареєстровані в телеграмі, де ми згодом повідомимо всі деталі і необхідні речі.
  • Духівник табору – студентський капелан отець Віталій Караман.
  • Інші співорганізатори: отець-диякон Віталій Лозинський і брат Роман Дмитрів.
Теги:
Читайте також:
Львів
+15.9°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, п'ятниця
5 червня
19:15
Посадовця ДСНС на Івано-Франківщині судитимуть за схему з працевлаштуванням для ухилення від мобілізації
Посадовця ДСНС на Івано-Франківщині судитимуть за схему з працевлаштуванням для ухилення від мобілізації
18:52
На Львівщині 6 червня очікуються дощі та грози, місцями град і туман
18:35
Обмін полоненими 05.06.2026
П’ятеро жителів Хмельниччини серед звільнених з російського полону українців
18:18
Анастасія Гнатишин
15-річна львів’янка Анастасія Гнатишин стала чемпіонкою Європи з шахів
17:52
Обмін полоненими 05.06.2026
Двоє жителів Рівненщини серед звільнених з російського полону військових
17:36
Добротвірське водосховище
Апеляційний суд зобов’язав повернути державі 667 га земель Добротвірського водосховища
17:00
Обмін полоненими 05.06.2026
Шестеро жителів Львівщини повернулися з російського полону
16:37
Олександр Романчук
Прикарпатець і футболіст збірної України Романчук зворушив жестом у військовому шпиталі на Львівщині
15:43
Обмін полоненими 05.06.2026
З російського полону повернулися четверо волинян та захисник із Маріуполя, мати якого проживає в Ковелі
15:23
обмін
Серед звільнених з полону — четверо прикарпатців повернулися додому
15:05
на Львівщині викрили схему незаконної демобілізації військових
Фальшива третя дитина: на Львівщині викрили схему незаконної демобілізації військових
14:37
ТЦК
Посадовця Луцького ТЦК затримали за підозрою в отриманні $7000 за уникнення мобілізації
10:56
пункт пропуску, прикордонники
Рух транспорту через ПП "Солотвино" на кордоні з Румунією призупинять на 10 днів: графік обмежень
10:23
прощання з Героями
На Львівщині 5 червня попрощаються зі сімома полеглими військовими
09:53
У нацпарку "Мале Полісся" на Хмельниччині розквітли рідкісні орхідеї, занесені до Червоної книги
У нацпарку "Мале Полісся" на Хмельниччині розквітли рідкісні орхідеї, занесені до Червоної книги
09:15
Держкомісія дозволила ексгумацію польських та українських поховань у Львівській, Волинській і Тернопільській областях
08:39
Замість імперського наративу: Львівська ОВА пропонує перейменувати медуніверситет та аеропорт
Замість імперського наративу: Львівська ОВА пропонує перейменувати медуніверситет та аеропорт
2026, четвер
4 червня
19:19
розумні бодікамери, Тернопільщина
На Тернопільщині вперше в Україні впровадили автоматичний запис бодікамер поліцейських при застосуванні зброї
18:45
Посадовцям ТЦК на Закарпатті повідомлено про підозру за незаконне утримання та катування людей
Посадовцям ТЦК на Закарпатті повідомлено про підозру за незаконне утримання та катування людей
18:00
тримав у рабстві
До суду передали справу про 23-річне трудове рабство, в якому підприємець зі Львівщини тримав однокласника
17:23
Ексклюзив
Лассіна Траоре (ліворуч), "Шахтар" - "Карпати"
Рекордні 8 млн євро за Домчака та Фаала: чи змінять "Карпати" свою трансферну філософію
17:00
Олена Рибалко
109-річна львів’янка, яка пережила Голодомор і допомагала повстанцям, відсвяткувала день народження
16:30
У Львові викрили бордель
У Львові викрили бордель і мережу вивезення жінок за кордон: організаторку затримано
15:55
Двоє лікарів, одягнені у спеціальний медичний одяг синього кольору, маски та операційні окуляри, виконують оперативне втручання.
У Львові 8-річному хлопчику видалили одну з найскладніших пухлин мозку
15:18
Приміщення сміттєпереробного заводу всередині
Львів отримав назад майже 1 млн євро авансу за невиконані роботи на сміттєпереробному заводі
14:47
на Львівщині викрили батька та сина
Обіцяли інвалідність і виїзд за кордон за $15 000: на Львівщині викрили батька та сина
11:02
Оновлено
прощання з Героями
Львівщина 4 червня прощається із десятьма захисниками України
10:47
До Львівського історичного музею передали десятки археологічних знахідок різних епох
До Львівського історичного музею передали десятки археологічних знахідок різних епох
Більше новин