Матч двох ексльвів'ян у чемпіонаті Бельгії завершився внічию

Роман Яремчук відзначився за "Гент", а Мар'ян Швед допоміг "Мехелену" втримати позитивний рахунок.

Результативними діями відзначився ще один українець, Роман Безус, повідомляє Sport.ua, інформує "Еспресо.Захід".

Перший тайм був повністю за командою Мар'яна Шведа. "Мехелен" відзначився двічі.

Та після перерви "Генку" вдалося змінити ситуацію та зрівняти рахунок. Два голи стали заслугою українців, які грають за цей клуб. Спочатку на 46-й хвилині Роман Яремчук проявив індивідуальну майстерність, протягнув м'яч лівим флангом, обійшов захисника та невідпорно пробив у кут воріт.

Вже через дві хвилини свою частку зусиль у скарбничку успіху вніс Роман Безус. Він чудово розібрався і розрізавши весь захист, вивів свого партнера на побачення з голкіпером. Рахунок став 2:2.

Мар'ян Швед вийшов на заміну лише наприкінці матчу. Відзначитись йому не вдалося, але він допоміг втримати для своєї команди позитивний результат.

Нагадаємо, що цього сезону у чемпіонату Бельгії Яремчук забив вже 18-й гол, також на його рахунку шість асистів. Для Безуса це третя результативна передача в сезоні.

Мар'ян Швед у поточному сезоні провів 18 матчів, відзначився 4 голами та 3 асистами.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.