Львів'янка стала чемпіонкою України з сучасного п'ятиборства серед дівчат

Учениця КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" Олександра Горлова стала чемпіонкою України з сучасного п'ятиборства серед дівчат.

Про це повідомляють на сайті Львівської обласної ради, передає "Еспресо.Захід".

У повідомленні зазначають, що нещодавно у Львові відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. Серед дівчат віком до 18 років чемпіонкою України стала учениця 11 класу Львівського факоледжу спорту Олександра Горлова.

"У сумі чотирьох видів Олександра набрала 940 очків і на 26 пунктів випередила срібну призерку киянку Ольгу Литвиненко. В категорії чотириборок віком до 16 років сестра Олександри десятикласниця Валентина Горлова посіла 6 місце", – додають у повідомленні.

Також зазначили, що серед дівчат віком до 14 років, які змагалися у триборстві, учениця 7 класу Вікторія Асанова показала четвертий результат.

Довідково.

Сучасне п'ятиборство - це вид спорту, який входить з 1912 року до програми сучасних Олімпійських ігор. Включає змагання з п'яти дисциплін: фехтування, плавання, конкуру та бігу з стрільбою.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.