Львів'янка стала чемпіонкою України з легкої атлетики

8 червня, в Бахмуті, що на Донеччині, стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді U-23. В перший день змагань львів'яни вибороли низку медалей.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, "Еспресо.Захід".

"Золото" в бігу на 1500 м здобула 17-річна вихованка Буської ДЮСШ, яка нині тренується у львівській ДЮСШ №2, Уляна Рачинська (тренери – Віталій Тарнакін, Валерій Дітлашок і Володимир Єретик).

"Її переможний час 4:32.25 – це нове особисте досягнення талановитої спортсменки. Окрім того, Уляна вперше виконала нормативом кандидата в майстри спорту України на повітрі", – йдеться в повідомленні.

Друге місце у стрибках у висоту зайняли Анастасія Матвійок (1.75), яка поступилася переможниці за більшою кількістю використаних спроб, і Владислав Лавський (2.16). Срібну медаль в бігу на 110 м з/б завоював Максим Андрухів (14.84), а бронзову медаль в бігу на 400 м виборола Мар'яна Шостак (56.45).

Відзначають, що 4-е місце в бігу на 3000 м з/п Станіслава Козака, який встановив особистий рекорд – 9:38.08, і 5-е місце Нікіти Родченкова в бігу на 400 м (49.09).

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.