Львів'янка Олена Старікова прорвалася у півфінал Олімпіади з велоспринту

Олена Старікова здобула фантастичну перемогу, перегнавши німкеню на останніх метрах дистанції.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

"Найсильніша українська спринтерка Олена Старікова у фантастичній боротьбі з першою сіяною, німкенею Леа Фрідріх - віцечемпіонкою Олімпіади-2020 у командному спринті, дворазовою чемпіонкою світу 2020 - пробилася у півфінал змагань зі спринту серед жінок на Олімпійських іграх 2020 року", – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що між суперницями довелося провести три заїзди, щоб визначити переможницю (для виходу у півфінал треба було виграти два заїзди). Перший заїзд з перевагою в 0.001 секунди виграла Олена Старікова! В другому німкеня реваншувалася - на 0.019 секунди випередивши українку. А у вирішальному заїзді Олена Старікова здобула фантастичну перемогу, перегнавши німкеню на останніх метрах дистанції. Її перевага склала 0.019 секунди.

"Завтра "Українська ракета" позмагається за олімпійську медаль у спринті! Олено, Ти, як ніхто інший, заслужила цю нагороду! Віримо в Тебе! Ти - найшвидша на цій Олімпіаді", – додають у повідомленні.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.