Львів'янка Христина Погранична стала віцечемпіонкою України з художньої гімнастики

У першу десятку увійшла також Анастасія Пташник, яка зайняла 6 місце.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Чемпіонат України з художньої гімнастики, який проходив у Білій Церкві, завершився 17 травня. Команда зі Львівщини успішно виступила на змаганнях. Зокрема, в індивідуальній програмі за програмою майстрів спорту, де змагалось більше 110 гімнасток, віцечемпіонкою стала 18-річна Христина Погранична. У першу десятку увійшла також Анастасія Пташник, яка зайняла 6 місце.

У групових вправах команда майстрів спорту Львівської області у складі Анастасії Пташник, Анастасії Михайленко, Марти Федишин, Катерини Степаненко, Софії Фуглевич та Ірини Борисенко посіла 5 місце, а у фіналі з 5 м'ячами стала срібними призерами.

За програмою кандидатів в майстри спорту в індивідуальній програмі серед 85 гімнасток срібло також виборола львів’янка Сніжана Ощіпко. Загалом за програмою кандидатів у майстри спорту в групових вправах команда Львівської області посіла 8 місце, а у фінальних змаганнях стала сьомою.