Львів’янин Володимир Галій – чемпіон України з важкої атлетики серед молоді

Ельвіра Борозна – віцечемпіонка.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

Перші золоті медалі у складі збірної Львівщини здобув сьогодні, 8 липня, Володимир Галій. У ваговій категорії до 67 кг він переміг як в сумі двоборства (258 кг), так і в ривку (118 кг) та поштовху (140 кг).

А напередодні віцечемпіонкою України у ваговій категорії до 76 кг стала Ельвіра Борозна. Її результат – 186 кг в сумі двоборства. Спортсменка також виграла два малих "срібла" – в ривку (80 кг) і поштовху (106 кг).

Зазначимо, що чемпіонат України серед молоді до 23 років та Всеукраїнський турнір пам'яті ЗМС Я. Куценка з важкої атлетики проходить у Бахмуті Донецької області з 5 до 10 липня.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку