Львів'янин Віталій Вергелес взяв "бронзу" на І етапі Кубку світу з веслування

У цих змаганнях беруть участь найсильніші спортсмени з 65-ти країн світу.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

31-річний львівський весляр виступив у каное-двійці на дистанції 500 м разом із волинянином Андрієм Рибачком. Стартували хлопці у п'ятницю. Посівши друге місце у кваліфікаційному заїзді, вони пробилися до півфіналу. У ранковій сесії в суботу львівсько-волинський дует з першого місця у своєму півфінальному заїзді пробився у фінал, в якому стартувало 9 команд.

Фінальний заїзд завершився перемогою іспанців, другими стали угорці, а третє місце зайняли українці Віталій Вергелес/Андрій Рибачок. Відставання від переможців склало 0,81 сек.

На цьому етапі Кубку світу Віталій Вергелес сьогодні, 16 травня, ще змагатиметься в парі з житомирянкою Анастасією Четверіковою у каное-двійці (мікст) на дистанції 200 м.

Зазначимо, що в угорському Сегеді з 14 до 16 травня проходить І етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное (спринт) 2021 ICF Canoe Sprint World Cup. У цих змаганнях беруть участь найсильніші спортсмени з 65-ти країн світу. Збірну України представляють 28 веслярів, серед яких - єдиний спортсмен зі Львівщини, майстер спорту України міжнародного класу, 31-річний Віталій Вергелес.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал