Львів'янин виборов три золоті медалі національного чемпіонату з важкої атлетики

У Хмельницькому триває чемпіонат України з важкої атлетики. Услід за братом Володимиром Гозою, чемпіонський титул на на національних змаганнях виборов і Богдан Гоза.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Додому спортсмен привезе три медалі – золото у ривку із результатом 182 кг, золото у поштовху з результатом 210 кг та золото у сумі двоборства.

"Високі результати на змаганнях демонструють й інші представники Львівщини. Так, Володимир Галій став бронзовим призером у ваговій категорії 67 кг: він виборов золото у поштовху та бронзу у ривку. Павло Закашевський виборов бронзу у ваговій категорії 102 кг у сумі двоборства та бронза у ривку. Третє місце у поштовху виборов троє Данило Мочернюк", – розповідають в управлінні.

Також додають, що срібло серед жінок виборола Мирослава Виздрик у ваговій категорії 81 кг.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.