Львів'янин став чемпіоном України з боксу

У загальнокомандному рейтингу Львівщина увійшла до п‘ятірки лідерів.

У Південній Пальмірі впродовж п’яти днів проходив чемпіонат України з боксу. Чемпіоном України у ваговій категорії 48 кг став львів‘янин Андрій Тишковець. Про це інформує Управління молоді та спорту Львівської ОДА, передає "Еспресо.Захід".

Загалом змагання зібрали 200 найкращих українських боксерів. Збірна Львівщини повертається з чемпіонату України з боксу додому з 5 медалями.

"Чемпіоном України у ваговій категорії 48 кг став львів‘янин Андрій Тишковець. На змаганнях він переміг у всіх поєдинках, зокрема поборовши у фіналі киянина Андрія Єфимовича з рахунком 4:0", - повідомили в управлінні.

Крім того, "бронзу" на змаганнях здобули Назар Куротчину у вазі 51кг, Дмитро Куля у ваговій категорії 71кг, Богдан Градова у вазі 86 кг та Олександр Гриців, що виступає у ваговій категорії 92 кг.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку