Львів'яни – золоті медалісти чемпіонату Європи з карате

В іспанській Гвадалахарі сьогодні, 26 березня, завершується 58-й чемпіонат Європи з карате 2023 EKF Senior Karate Championships

Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

Збірна України у фіналі чоловічого командного куміте з рахунком 3:2 перемогла чинних чемпіонів Європи французів і вперше в історії здобула золоті медалі у цій дисципліні.

Золотими медалістами стали львів'яни Станіслав Горуна і Ризван Талібов, а також Андрій Торошанко з Києва і два представники Чернівецької області Валерій Чоботар та Андрій Заплітний.

"На шляху до фіналу українці стали переможцями своєї групи, вигравши у команд Португалії і Чорногорії з рахунком 3:0, після чого у півфіналі "синьо-жовті" перемогли хорватів - 12:6", – додають у повідомленні.

• Раніше розповідали, що 19-річний борець з Мукачева здобув бронзу на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби.