Львівський важкоатлет здобув перемогу на Кубку України

Серед чоловіків переможцем Кубка України у сумі двоборства став минулорічний чемпіон України Анатолій Горідько

Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація, передає "Еспресо.Захід".

В Ужгороді завершився Кубок України з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів із 22 областей України, серед них були й представники від Львівщини

У перший же день змагань львів'янки завоювали одразу 6 медалей. Ярина Петрук та Марія Куц змагалися у ваговій категорії 49 кг. Ярина виборола 3 срібні нагороди: у ривку, поштовху та сумі двоборства. Марія відповідно виборола 3 бронзові нагороди.

У другий день представниці від області також завоювали призові місця.  У ваговій категорії 81 кг Анна Кірстюк здобула срібло у ривку та сумі двоборства, а також бронзу у поштовху. А у ваговій категорії 87 кг Ельвіра Борозна виборола бронзові нагороди у ривку та сумі двоборства та срібло у поштовху. У ваговій категорії 64 кг Тетяна Малявська та Вікторія Ткаченко фінішували на 8 та 11 позиції.

"Загалом жінкам Львівщини вдалося вибороти 3 загальнокомандне місце серед 22 представлених областей України. Це при тому, що напередодні старту захворіла та не змогла виступити наша досвідчена володарка Кубка України та чемпіонка України Мирослава Виздрик", – додають у повідомленні.

Серед чоловіків переможцем Кубка України у сумі двоборства став минулорічний чемпіон України Анатолій Горідько. Також в активі представника Львівщини срібло у ривку та срібло у поштовху у ваговій категорії 96 кг.