Львівський паралімпієць виборов два "золота" на чемпіонаті Європи з настільного тенісу

Спортсмен зі Львівщини Віктор Дідух завоював дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з паратенісу й за це отримає грошову винагороду

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький, передає "Еспресо.Захід".

Директор ДЮСШ "Авангард" та засновник Академії настільного тенісу Віктор Дідух здобув на чемпіонаті у Великій Британії дві золоті медалі для України. Загалом у змаганнях беруть участь майже 270 паратенісистів з 35 країн, змагаються в 11 класах за паралімпійською класифікацією.

Віктор став чемпіоном у парному розряді з Мариною Литовченко. Також виборов медаль в особистому розряді. До речі, боротись за "золото" спортсмену зі Львівщини довелось з іншим українцем, який також дійшов до фіналу – Максимом Ніколенком. Відтак, на п’єдесталі опинились одразу два представники України.

За досягнуті успіхи на чемпіонаті Віктор Дідух отримає грошову винагороду від управління молоді та спорту Львівської ОВА у розмірі 50 тисяч гривень.

Зазначається, що Віктор також є амбасадором "Ліги Нескорених" – проєкту спортивних можливостей для українських воїнів та ветеранів з інвалідністю. Це один із напрямів Концепції підтримки захисників та захисниць, яку напрацювали у Львівській ОВА.