Львівський міський територіальний центр організовує дозвілля та адаптацію для літніх людей 

За підрахунками цього місяця, у центрі налічують 1712 літніх осіб.

Про це "Еспресо.Захід" повідомили у Львівському міському територіальному центрі Львівської міської ради.

"Ми надаємо соціальні послуги особам з інвалідністю та особам похилого віку. – говорить Віталія Кикеля, заступниця директора Львівського міського територіального центру. –  Доглядаємо підопічних вдома (купівля продуктів, прибирання, вирішення питань у різних держустановах). Надаємо також натуральну допомогу, - у межах наших можливостей, також із залученням благодійних організацій, доставляємо продукти харчування, подарункові набори до свят. Також літні особи можуть скористатися послугами перукаря, швачки, техніка. А ще транспортні послуги та послуги соціальної адаптації, тобто центри дозвілля, де збираються особи похилого віку, проводять там свій час. Ми організовуємо для них різні виставки, походи у театр, екскурсії".

До прикладу, сьогодні на стадіоні Кастелівка особи похилого віку займатимуться ходьбою за методом Олександра Шимка. Також нині у них були заплановані відвідини 3D-виставки у Палаці мистецтв. Крім цього, - екскурсія на Пагорбі Слави, де розповідатимуть історію меморіалу. 

"Центр дозвілля на період карантину був закритий, наприкінці червня ми відновили роботу. Стараємось, аби люди збирались не у приміщенні, а на вулиці виключно. Це зроблено у межах безпеки, адже літні особи найчастіше у зоні ризику". – додає Віталія Кикеля. 

Як розповідають у територіальному центрі, нещодавно 56 їхніх підопічних отримали 87 одиниць одягу та 11 пар взуття від благодійної крамниці "Ясна річ". До збору залучають і організації, і небайдужих людей, які мають чим поділитися. Єдиною проблемою є те, що люди приносять різний одяг (дитячий, підлітковий), який не підходить людям похилого віку та людям з інвалідністю.  

"На жаль, банку одягу у нас немає, як немає і пральні, тому збирати та прати одяг ми не можемо. Щоб якось вирішити цю проблему, намагаємося завчасно вивчати попит наших підопічних і збирати лише ті речі, які потрібні. – додає Віталія Кикеля. – Найчастіше старші люди потребують взуття. А от з одягом звертаються рідше". 

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку