Львівський каратист Станіслав Горуна – бронзовий медаліст Олімпіади у Токіо

Станіслав Горуна виборов бронзову медаль Олімпійських ігор 2020 року. У півфіналі львів'янин поступився першому номеру олімпійського рейтингу, італійцеві Луїджі Буза.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

Поєдинок (чоловіче куміте до 75 кг) закінчився з рахунком 3:0 на користь італійця. Усі відчайдушні спроби Станіслава зламати хід зустрічі завершилися безрезультатно.

Таким чином, Станіслав Горуна здобуває другу бронзову медаль серед львівських спортсменів на Олімпійських іграх в Токіо.

Зазначимо, що на попередній Олімпіаді 2016 року в Ріо у Львівщини була лише одна бронзова медаль.

Медаль львівського каратиста стала 14-ю олімпійською нагородою для України. У нас є одна золота, три срібні і 10 бронзових медалей. Україна на 37-у місці у медальному заліку.

Додамо, що на шляху до півфіналу Станіслав Горуна посів друге місце у групі А, де змагалося п'ять спортсменів за дві путівки у півфінали. Львівський атлет виграв два поєдинки, і по одному закінчив унічию та програв.

Тренером Станіслава Горуни є головний тренер збірної України, львів'янин Антон Нікулін.

Додамо також, що у фіналі Луїджі Буза переміг легенду світового карате Рафаеля Агаєва з Азербайджану і став олімпійським чемпіоном Токіо-2020.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.