Львівські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з Таеквон-До

Змагання зібрали кращих таеквондистів з 14 областей України

Про це "Еспресо.Захід" повідомили у спортивному центрі "Кшатрій".

З 4 до 6 листопада у гірському селі Яблуниця Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з Таеквон-До серед дорослих, юніорів, юнаків. В рамках змагань також відбулися Всеукраїнські змагання з Таеквон-До серед молодших дітей, дітей і молодших юнаків.

Змагання зібрали кращих таеквондистів з 14 областей України і проходили за двома розділами: формальні вправи і спаринг.

Спортсмени львівського міського центру спорту "Кшатрій" (тренер Олександр Колб) здобули на чемпіонаті України важливі для Львівщини медалі. Так, Дмитро Пацула став кращим серед 32 учасників у формальних вправах серед чоловіків, та отримав золото для клубу. Ірина Погребняк принесла команді бронзу серед жінок у спарингу у ваговій категорії 55 кг.

Юні спортсмени, що представляли центр спорту "Кшатрій" на Всеукраїнських змаганнях досягли успіху у спарингу. Надія Муканова здобула бронзу серед дівчат вагою до 30 кг, Данила Пацула – срібло серед хлопців вагою до 40 кг, а Давид Тем’янинець – золото серед хлопців вагою 50+.

"Ці перемоги – результат роботи попередніх років та незламність спортсменів цього сезону. А також старт до атестації на вищі пояси, яка запланована на грудень 2022 року, і до наступних змагань в Україні та Європі", - наголосили у центрі.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.