Львівські спортсмени здобули чотири медалі на Всеукраїнському турнірі з боксу

Команда Львівщини стала 10-ю у командному заліку серед регіонів України та поділила 4-7 місця за кількістю здобутих медалей.

У Білій Церкві відбувся фінал Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді пам'яті Героя України, льотчика-космонавта Павла Поповича. Львівські спортсмени на змаганнях здобули чотири медалі. Про це інформує відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

До фіналу дійшли троє боксерів з Львівщини, однак усі вони програли свої бої і здобули лише срібні медалі.

Натомість віцепереможцями турніру у Білій Церкві стали: Владислав Борис (до 56-2 кг), Маркіян Васільєв (до 64-2 кг) і Віталій Штурипіта (до 64 кг). Бронзову медаль виборов Володимир Горзов (до 64 кг).

Відтак, команда Львівщини стала 10-ю у командному заліку серед регіонів України і поділила 4-7 місця за кількістю здобутих медалей. Також львів'яни посіли 7-е місце у рейтингу команд за підсумками виступів усіх боксерів - за команду Львівщини виступали 9 боксерів.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.