Львівські спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Кубок Європи з кіокушинкай карате нещодавно відбувся у Литві. В складі збірної команди України найкращі результати показали львівські спортсмени.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

У перший день змагань у командному ката золото вибороли львів'янки Наталія Мутіна, Анастасія Пришляк та Ярослав Ковальчук. В індивідуальному ката Ярослав Ковальчук став срібним призером, а Анастасія Пришляк виборола бронзу. У другий день змагань у розділі куміте серед жінок у ваговій категорії до 50 кг чемпіонкою стала Анастасія Пришляк. Серед чоловіків 65-75 кг золото виборов Северин Палій.

"Анастасія та Северин вибороли собі путівки на Кубок світу, який буде відбуватись у Польщі вересні 2022 року", – додають у повідомленні.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.