Львівські спортсмени найкращі у велоспорті на треку

Федерація велосипедного спорту України зробила рейтинг областей.

Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація, передає "Еспресо.Захід".

Львівщина у рейтингу областей за розвитком велосипедного спорту на треку опинилась на першому місці з загальною сумою очок майже 60 тисяч. У Харківської області, яка опинилась на другому місці – 41 балів.

Сумували результати виступів спортсменів області на Олімпійських Іграх, чемпіонатах світу, Європи та України. До уваги брали результати дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Також враховували перемоги дорослих спортсменів на кубках світу, Європи та України.

Для Львівщини левову частку очок принесла 25-річна Олена Старікова. На Олімпійських Іграх у Токіо в індивідуальному жіночому спринті спортсменка фінішувала другою. Велосипедистка також стала четвертою у фінальному заїзді гонки кейрін. У жовтня Олена виборола срібло на чемпіонаті Європи з велоспорту у дисципліні кейрін. Раніше атлетка також стала чемпіонкою Європи.

Спортсменка очолила рейтинг найкращих трекових велосипедистів України у 2021 році. Тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та проходить військову службу на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони. Тренує дівчину заслужений тренер України – Євген Болібрух.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку