Львівські плавці вибороли три золота на чемпіонаті України

Серед переможців Олег Кусь та Георгій Лукашев. Віцечемпіонкою стала Марія Городня.

Про це інформують у Львівській обласній державній адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Вчора, 5 грудня, на чемпіонаті України з плавання, у третій день змагань приніс ще одну золоту медаль скарбнички Львівщини. Золото на дистанції 50 метрів на спині виборов львів’янин Олег Кусь. Його тренує Любов Карпа.

Це вже третя медаль наших спортсменів.

У суботу, 4 грудня, своє друге золото на чемпіонаті виборов Георгій Лукашев. Вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Здоров’я" першим фінішував на дистанції 400 метрів комплексним плаванням. Напередодні хлопець також став чемпіоном у плаванні батерфляєм на 200 метрів.

Дві медалі на чемпіонаті також виборола Марія Городня. Вона стала віцечемпіонкою на дистанції 400 метрів вільним стилем та бронзовою призеркою на дистанції 200 метрів вільним стилем.

На змаганнях збірна команда Львівщини представлена 9 спортсменами.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку