Львівські "леви", завдяки потужному ендшпілю, везуть перемогу з Чернівців

"Карпати" здобули перемогу над "Буковиною", поступаючись до 81-ї хвилини

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Львівські "Карпати" здобули вольову перемогу в 10-му турі Першої ліги на полі чернівецької "Буковини".

"Зелено-білі" активніше виглядали у першому таймі, але Чачуа і Тарануха свої моменти не реалізували. А от "Буковина" на старті другого тайму зуміла довести свій шанс до результативного завершення – Василь Палагнюк реалізував пенальті.

"Карпати", яких у цьому матчі вважали відвертими фаворитами, підтвердили свій статус наприкінці зустрічі. На 81-й хвилині Ігор Дуць не змарнував передачу у штрафний майданчик потужним пострілом під попереку. А на 85-й хвилині Артур Шах реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером.

2:1, "Буковина" не перемагає вже 4 матчі поспіль і перебуває на передостанньому місці в дивізіоні "А", а от "Карпати" завдяки другій поспіль перемозі твердо закріпились на другій сходинці.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.