Львівські "енергетики" підписали мирову з рівненським "Кардиналом"

В сьомому турі футзальної Екстраліги представники західної України зіграли внічию 1:1

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Львівська "Енергія" та рівненський "Кардинал-Рівнестандарт" не виявили сильнішого в матчі 7 туру української Екстра-ліги.

Рахунок у матчі відкрили господарі львівської "Боско Арени". Ярослав Квасній ефектно замкнув дальню стійку на передостанній хвилині першого тайму.

Гості з Рівного результативно відповіли на сьомій хвилині другої половини зустрічі. Недбалістю захисту "Енергії" скористався Михайло Волянюк.

У підсумку матч завершився внічию. "Енергія" зберегла другу сходинку в дивізіоні "Захід", "Кардинал" йде слідом за львів’янами.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.