Львів футболіє: як вболівали за історичний матч збірної (фото)

У місті працювали фан-зони.

Про це розповідає "Еспресо.Захід".

3 липня відбувся матч Україна-Англія. Результат 0:4 став прикрим для українців, проте для збірної він став знаковим – вона вперше виборола участь у чвертьфіналі, залишивши позаду навіть команди Німеччини, Бельгії та Франції.

У Львові працювали фан-зони. Ажіотаж був неабияким: забронювати столик у закладі, де є трансляція матчу, було неможливо. Ми відвідали одну з фан-зон, де зібралися понад дві з половиною тисячі людей.

Перед початком гри виступив кавер-гурт. Він виконав низку відомих пісень, які радо зустріли вболівальники. Із запалом, національним гімном, усмішками та вигуками люди вітали початок матчу. Однак через чотири хвилини всі були розгублені – ніхто не очікував такого швидкого м'яча у ворота. Майже синхронно взялися за голови.

Між вболівальниками не було де впасти яблуку. Під гасла та пісні вони співали та били в барабан. Проте на другому таймі їх поменшало й можна було вільно пройти. Кожен незабитий гол у ворота України вітали радісними вигуками, а забиті та майже забиті гучним зітханням.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.