У Львові покажуть виставу "Іванка" за романом Марії Матіос з дітьми в головних ролях
У Львові виставу "Іванка" за романом Марії Матіос на сцені Першого театру зіграють діти. Однак це - не дитячий спектакль, а "голос дитини в дорослому світі"
Про це повідомив культурно-мистецький центр "Острів дитинства", інформує Еспресо.Захід
21 жовтня на сцені Першого українського театру для дітей та юнацтва покажуть виставу "Іванка", яку за романом Мароії Матіос "Черевички Божої Матері" з акторами культурно-мистецького центру "Острів дитинства" втілили режисерка Юлія Оліяр та художниця Дарія Завʼялова
Як сказано в дописі, це — вистава-нарис, що поєднує драматичну глибину з поетичною ніжністю дитячого світосприйняття. Глядачі побачать історію дівчинки, яка дорослішає у світі, що тріщить по швах. Її запитання, втрати й відкриття стають дзеркалом для дорослих, котрі колись теж були дітьми.
"Світ дитини, — каже Юлія Оліяр, - це не лише іграшки й казки. Це простір, у якому відлунює правда дорослого світу".
Важливо, що головні ролі у виставі виконують діти, які дивляться на війну, любов і жорстокість очима, що ще вміють вірити. Однак це - не дитячий спектакль, а "голос дитини в дорослому світі, який має бути почутим".
- "Дерев'яний сніговик": у Львові Перший театр розпочав 106 сезон виставою у межах фестивалю "Мельпомена Таврії"
- Актуальне
- Важливе