Крига скресла: "Буковина" перервала 5-матчеву серію без перемог в Першій лізі

Команда з Чернівців впевнено переграла ФСК "Маріуполь" в матчі шостого туру

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Сьогодні, 2 жовтня, чернівецька "Буковина" тріумфувала в домашньому матчі Першої ліги проти ФСК "Маріуполь". Це перша перемога команди в поточному сезоні.

Зіпсувати плани "Буковині" спробував Ігор Биковський. Нападник "Маріуполя" вже на шостій хвилині скористався помилкою оборони суперника. Господарі, втім, ще у першому таймі змінили в матчі лідера. Василь Палагнюк реалізував пенальті, а Володимир Столяр класно пробив з 15-ти метрів.

Питання щодо переможця зустрічі "Буковина" зняла на 77-й хвилині. Василь Палагнюк оформив дубль, результативно зігравши головою, і підсумував – 3:1 на користь команди з Чернівців.

"Буковина" покидає останню сходинку групи А у Першій лізі. Там на самоті тепер перебуває саме ФСК "Маріуполь", який набрав лише одне очко в шести матчах.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.