"Карпати" знов виграли в футбол: львів’яни – серед лідерів першої ліги

Львівська команда в західному дербі переграла в гостях тернопільську "Ниву"

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Після розгрому "Маріуполя" в дебютному турі першої ліги, львівські "Карпати" значно скромніше переграли тернопільську "Ниву".

Спокійно відігравши в обороні у першому таймі, після відпочинку гості почали створювати моменти біля воріт "Ниви". Близькими до того, щоб відкрити рахунок були Іван Когут та Владислав Приймак. Зрештою, на 81-й хвилині львів’яни таки досягли бажаного.

Героєм епізоду став Амбросій Чачуа, який відзначався і у першому матчі "Карпат". Приймак виграв "другий поверх" і скинув м’яч на Чачуа, який майже впритул розстріляв ворота - підсумкові 1:0. Після двох турів "Карпати" ділять першу сходинку у своїй групі із "Поліссям".

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.